KONST / Litografier / Färglitografi 3168445
*
nr 316 8445
Endre Sziraki
(1944-2017), Sverige
Färglitografi , Endre Sziraki, E.A, 69x60
Endre Sziraki, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
tisdag 1 juni 2004
kl 16:00:00
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: endre sziraki färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Endre Sziraki
Endre Sziraki, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.
nr 316 8445
Endre Sziraki
(1944-2017), Sverige
Färglitografi , Endre Sziraki, E.A, 69x60
Endre Sziraki, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
tisdag 1 juni 2004 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: endre sziraki färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



